Profile

Join date: Jun 8, 2022

About

Liga Narodów. Składy na mecz reprezentacji: Belgia – Polska. Kto zagra w pierwszym składzie?

Belgia – Polska na żywo Live Transmisja Tv Online 8 czerwca 2022


🔴👉 Belgia – Polska na żywo

🔴👉 Belgia – Polska na żywo

Wśrodę reprezentacja Polski zagra drugi mecz w tegorocznej Lidze Narodów. Czesław Michniewicz wybrał spośród powołanych 23 zawodników, których zgłosił do kadry na spotkanie w Brukseli. Transmisja dziś w TVP.

Liga Narodów. Belgia – Polska. Czesław Michniewicz ogłosił kadrę meczową

Czesław Michniewicz zgłosił kadrę meczową złożoną z 23 zawodników na mecz z Belgią. W składzie nie znaleźli się ponownie między innymi Krystian Bielik i Arkadiusz Milik, zmagający się z urazami. W tym gronie nie ma także kilku innych zawodników spośród powołanych. Zagrać może za to debiutant – Mateusz Wieteska.

Co ciekawe "23" opublikowana na Twitterze Łączy nas Piłka kadra różni się od tej podanej przez... oficjalną stronę UEFA. W tej drugiej brakowało między innymi Wojciecha Szczęsnego i Matty'ego Casha, którzy zostali zgłoszeni do środowej rywalizacji.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów od wygranej 2:1 z Walią w zeszłą środę we Wrocławiu. Belgowie w pierwszej konfrontacji zaliczyli natomiast wysoką porażkę. W starciu z sąsiadem – Holandią – przegrali aż 1:4.

Belgia - Polska. O której godzinie dzisiaj Liga Narodów? Gdzie obejrzeć?

【LIVE-ONLINE】Belgia - Polska mecz transmisja online

More actions